loader

Garanti Koşulları

- Yeni almış olduğunuz ürünlerde fabrikasyon hatalarına karşı 2 yıl garanti süresi vardır. Ancak kullanıcı hatalarından arızalan işitme cihazı garanti kapsamında değildir.
- Herhangi bir nedenden bozulan işitme cihazların, tamir bakım ve servis hizmeti mevcuttur olup kısa sürede tamiratı yapılmaktadır.
6 ayda bir ücretsiz bakım ve temizleme hizmetimizden yaralanabilirisiniz. yapılacak olan  Bu bakım, işitme cihazınızın kullanım ömrünü daha fazla uzatacaktır.
Garanti satışa konu fatura seri numarası ve modeli belirtilen cihaz için geçerli olup fatura olmaksızın getirilen cihazlar garanti kapsamında değerlendirilmez.
Kullanıcı hataları dışında  Yeni almış olduğunuz işitme cihazı 2 yıl içinde 3 defa tamire gelirse  işitme cihazınızı yenisiyle değiştiriyoruz. Tamire ve bakıma gelen işitme cihazlarının, profosyonel uzman kişilerce tamir ve bakımı yapılır.
Servislere kargo, nakliye veya posta yolu ile gönderilen işitme cihazlarında nakil sonrası oluşabilecek hasar ve kayıplardan firma sorumlu tutulamaz.
Kullanıcı hatasından kaynaklanan kırılma ve bozulmalar garanti kapsamına alınamaz.
işitme cihazınızın Sıvı ile temas ya da darbe elektronik cihazlarda arızaların oluşmasına yol açabilmektedir. Bu nedenlerden dolayı onarım işlemi yapılsa dahi garanti dışı işlem yapılmaktadır.
Garanti kapsamı sadece işitme cihazları içindir. (kulak kalıbı,pil, boynuz,kabin ve aksesuarlar dâhil değildir.)
Yetkili servisler dışında işitme cihazlarına müdahale olması durumunda işitme cihazı garanti dışı kalmaktadır.